برند جاینت

جاینت یک برند داخلی بین المللی پیشرو هست که از اشتیاق و تمایل به ایجاد فضاهای برجسته به روشی پایدار متولد شده است. پارادور با همکاری مستقیم با صنعت طراحی و خرده فروشان، کفپوش های با کیفیت را برای مشتریان خود که به دنبال زیبایی مدرن و لوکس هستند، ارائه می دهد.

ماموریت این برند ایجاد اتاق های زیبا با ارائه کفپوش و دکوراسیون عالی به مشتریان است. اشتیاق ما به صنایع دستی و نوآوری در مجموعه گسترده محصولات ما، مناسب برای انواع فضاهای مختلف، نشان داده شده است. با توجه به اینکه مشتریان ما در قلب هر کاری که انجام می‌دهیم، تیم‌های ما خدمات و تخصص ویژه‌ای را برای تضمین تجربه برتر ارائه می‌دهند.

پایه و اساس پارادور که در سال 1977 تاسیس شد، ارائه کفپوش با بهترین کیفیت به مشتریان خود بوده است. با تأکید شدید بر صنایع دستی و تولید اروپایی، تخصص و دانش ما در طول نسل‌ها منتقل شده است و طرح‌های نوآورانه‌ای را برای الهام بخشیدن به مشتریان و ارتقای فضاهای داخلی آنها تولید می‌کند.

دو سایت تولید برند پارادور در آلمان و اتریش در قلب پارادور قرار دارند. با توجه به پایداری در راس، ما کفپوش ها را با بالاترین کیفیت و طراحی تولید می کنیم. با دهه‌ها تخصص، دقت و مهارت ما بی‌رقیب است.

دو سایت تولید پارادور در آلمان و اتریش در قلب پارادور قرار دارند. با توجه به پایداری در راس، ما کفپوش ها را با بالاترین کیفیت و طراحی تولید می کنیم. با دهه‌ها تخصص، دقت و مهارت ما بی‌رقیب است.